30. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

To już 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 

Z ogromną radością i dumą przekazaliśmy w tym roku ponad 900 000 plomb zabezpieczających skarbonki WOŚP, które chronią przed ich otwarciem. 

Na każdej znajdują się 4 etykiety zabezpieczające, które przy próbie odklejenia ulegają zniszczeniu i pozostawiają ślad na podłożu. 

Sztaby i tym razem otrzymały termokurczliwe bezbarwne foliowe rękawy, które Wolontariusze samodzielnie mogli skompletować z puszkami. Rękawy stanowią świetną ochronę przed zniszczeniem skarbonek oraz zabezpieczają ich zawartość, a dodatkowo podkreślają wielobarwny nadruk. 

W tym roku odbędzie się również Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą”. Są dwie możliwości: Bieg Ulicami Warszawy lub Bieg Wirtualny.

Do tego wydarzenia również się przygotowaliśmy!

Wydrukowane przez nas numery startowe otrzyma każdy z uczestników! Specjalny materiał, z którego zostały wykonane, zabezpiecza je przed rozerwaniem oraz wilgocią. 

Zebrane przy rejestracji na Bieg pieniądze, zostaną przeznaczone na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży z cukrzycą. 

Tradycyjnie przygotowaliśmy pamiątkowy zestaw naklejek z tegorocznego 30. Finału WOŚP. Oprawione w oryginalną ramkę z dedykacją od Jurka.

AUKCJA już trwa! Zapraszamy do licytacji 🙂

A teraz zobacz nas! KDS Print prosto ze studia WOŚP z 30.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ! 

Facebook 👍

Zamów darmową wycenę, a wyślemy Ci ją w ciągu kilku godzin na e-mail wskazany w formularzu