Etykieta + ulotka = booklet

Etykiety wielowarstwowe to ważny element rynku etykietowego. Małe przedmioty, dużo treści i wymagania dotyczące projektowania wymagają czasem zwielokrotnienia powierzchni pojedynczej etykiety. Dziś chcemy przedstawić booklet.

Booklet to wielostronicowa etykieta, która łączy w sobie role zwykłej etykiety i ulotki. Najczęściej wykorzystywana jest na takich produktach, które wymagają tłumaczenia na wiele języków, skomplikowanych instrukcji np. w branży ogrodniczej albo chemicznej, ale również na takich, które mogą nieść lżejsze treści: przepisy, galerie, prezentacje. Tu najczęściej spotykane realizacje są dla branży spożywczej, kiedy poprzez ciekawe realizacje nawiązuje się więź klienta z marką.

Możemy wyprodukować książeczki o różnych grubościach i formatach, najważniejszy jest tu wywiad dotyczący całego czasu i warunków „życia” takiej etykiety. Nasi specjaliści zrobią to z Wami i przedstawią konkretne rozwiązania.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Zobacz jak to działa, a jeśli chcesz, możemy wysłać do Ciebie tę realizację – wystarczy, że wypełnisz formularz albo skontaktujesz się ze swoim opiekunem handlowym.

Facebook 👍

Zamów darmową wycenę, a wyślemy Ci ją w ciągu kilku godzin na e-mail wskazany w formularzu