Praca

OBECNIE POSZUKUJEMY

Zakres obowiązków:

• Przyjmowanie i nadzór nad realizacją zamówień • Budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
• Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych
• Nadzór nad obiegiem dokumentów

Nasze wymagania:

• Wykształcenie min. średnie
• Podstawowa znajomość języka angielskiego
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania
• Dobra organizacja pracy i sumienność
• Dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
• szkolenie stanowiskowe i możliwość rozwoju zawodowego;
• praca w doświadczonym zespole;
• narzędzia pracy (telefon, laptop)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.
Dane kontaktowe: Agnieszka, kadry@kdsprint.pl